indeks 7Dzień Babci i Dziadka.
Styczeń jest miesiącem, pełnym chłodnych dni. Są jednak takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo jest to święto kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Dnia 21 stycznia odbyła się w naszej szkole ta uroczystość, na którą wychowawczynie i dzieci z klas 0-III zaprosiły swoich najbliższych. Pani dyrektor Jadwiga Cielińska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły krótkie programy artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe.
Oprócz wystepów dzieci wspólnie z dziadkami bawiły się pod kierownictwem znanej w naszej szkole animatorki pani Aliny Zwoźniak z zespołem. Zabaw, dzięki którym Dziadkowie powrócili do swoich młodzieńczych lat, było wiele. Wszyscy doskonale się bawili.
Na koniec  dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie.  Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.