IMG 20191218 124517Kiermasz Bożonarodzeniowy w naszej szkole
Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych.
Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców, nauczycieli jak i dzieci.
Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy wiele prac. Kiermasz przygotowany został przez oddziały przedszkolne we współpracy z rodzicami. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać 357,50 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakupy na cele szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.