IMG 20200113 123454

Sprawozdanie ze zbiórki pieniędzy na
28. Finał WOŚP
13 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Rakoszycach zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla ogólnopolskiej akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Nasza szkoła od wielu lat przyłącza się do wspierania WOŚP. W tym roku zbiórkę pieniędzy kolejny już raz zorganizowała pani Barbara Glazer z udziałem uczniów z klasy 7a. Młodzi wolontariusze ochoczo biegali po holu szkoły, do klas i zachęcali rówieśników do ofiarowania przyniesionych pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w bieżącym roku kwestuje na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej.
W zbiórce pieniędzy wzięli udział uczniowie szkoły, Punktu Przedszkolnego, nauczyciele, dyrekcja i
pracownicy szkoły. Łącznie, w czasie trwania akcji, zebrano 601,00 zł.
Wszystkim ofiarodawcom podziękowano symbolicznymi czerwonymi serduszkami z logo organizacji
WOŚP.