IMG 20240327 072611Sukces Agnieszki
13 marca 2024r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kostomłotach odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski. Miło nam poinformować, że Agnieszka Muller swoją przepiękną recytacją wiersza Danuty Wawiłow "Jak tu ciemno" osiągnęła sukces. Agnieszka zdobyła 2 miejsce. BRAWO!!!!!!
FB IMG 1711463973939Konkurs wiosenny
26 marca na długiej przerwie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastyczno- technicznym Wiosenny Eko-Kwiat. Wszystkie prace były pomysłowe i nietuzinkowe. Kwiaty piękne kolorowe i z wykorzystaniem materiałów z recyklingu. Podczas oceniania prac przez nauczycieli, uczniów nie udało się jednogłośnie ustalić pierwszego miejsca, dlatego każdy oficjalnie został zwycięzcą w tym konkursie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!